Компанія Reckitt Benckiser - вважається світовим лідером у виробництві товарів для будинку, засобів по догляду за здоров'ям і особистої гігієни. Компанія Reckitt Benckiser - мультинаціональна, представлена в 180 країнах по всьому світу. Торгові марки компанії добре знайомі споживачам, це: Dosia, Vanish, Calgon, Calgonit, Tiret, Harpic, Cillit, Veet, Clearasil, Strepsils, Nurofen, Air Wick.
Заснована компанія Benckiser в 1823 році в Німеччині, яка виробляла для промисловості хімікати, в 1840 році у Великобританії заснували компанію Reckitt по виробництву товарів по догляду за будинком. У 1938 році відбулося злиття компаній J & amp; J Colman і Reckitt & amp; Sons з метою створення компанії Reckitt & amp; Colman Ltd. Потім об'єдналися J & amp; J Colman і Reckitt & amp; Sons і Benckiser в 1999 році, утворивши компанію Reckitt Benckiser.
Місія компанії полягає в забезпеченні всіх споживачів першокласними, якісними і доступними товарами.
Компанія Reckitt Benckiser завжди йде на крок попереду і випереджає тенденції ринку, постійно вдосконалюється, не зупиняється на досягнутому, має широкий асортимент тільки якісних товарів відомих брендів. Постійно розвиває бездоганний сервіс і прагне у своїй роботі до відкритого діалогу.
Сполучення команда професіоналів і робота на досягнення єдиної мети заробили для компанії Reckitt Benckiser надійну репутацію у споживачів і постачальників, в ділових і громадських колах.