CitiBank

CitiBank

«Citibank» заснований в 1998 році і входить до міжнародної групи Сітігруп. Надає великий вибір послуг фізичним та юридичним особам. «Citibank» є членом Асоціації українських банків, S.W.I.F.T. База корпоративних клієнтів компанії «Citibank» налічує понад 300 компаній і пропонує інноваційні рішення в традиційних банківських областях, як торгові і валютні операції, розрахунково - касове обслуговування, кредитування та операції з цінними паперами.
«Citibank» надає фізичним і приватним особам можливість взяти кредит, відкрити вклади, оформити кредитну карту або отримати страховку. Всі банківські послуги можна здійснити дистанційно за допомогою онлайн сервісів для роботи з фінансовими, банківськими продуктами. Постійно пропонуються комплексні вигідні продукти.
«Citibank» сьогодні є одним з провідних банків в Україні, в якому працюють тисячі професійних співробітників, понад, ніж в десятці великих міст України. Його вибирають сотні тисяч клієнтів по всій території країни. Мережа банків включає десятки філій і понад 200 банкоматів.
                                                            

Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser

Компанія Reckitt Benckiser - вважається світовим лідером у виробництві товарів для будинку, засобів по догляду за здоров'ям і особистої гігієни. Компанія Reckitt Benckiser - мультинаціональна, представлена в 180 країнах по всьому світу. Торгові марки компанії добре знайомі споживачам, це: Dosia, Vanish, Calgon, Calgonit, Tiret, Harpic, Cillit, Veet, Clearasil, Strepsils, Nurofen, Air Wick.
Заснована компанія Benckiser в 1823 році в Німеччині, яка виробляла для промисловості хімікати, в 1840 році у Великобританії заснували компанію Reckitt по виробництву товарів по догляду за будинком. У 1938 році відбулося злиття компаній J & amp; J Colman і Reckitt & amp; Sons з метою створення компанії Reckitt & amp; Colman Ltd. Потім об'єдналися J & amp; J Colman і Reckitt & amp; Sons і Benckiser в 1999 році, утворивши компанію Reckitt Benckiser.
Місія компанії полягає в забезпеченні всіх споживачів першокласними, якісними і доступними товарами.
Компанія Reckitt Benckiser завжди йде на крок попереду і випереджає тенденції ринку, постійно вдосконалюється, не зупиняється на досягнутому, має широкий асортимент тільки якісних товарів відомих брендів. Постійно розвиває бездоганний сервіс і прагне у своїй роботі до відкритого діалогу.
Сполучення команда професіоналів і робота на досягнення єдиної мети заробили для компанії Reckitt Benckiser надійну репутацію у споживачів і постачальників, в ділових і громадських колах.
                                                                  

OTP Bank

OTP Bank

OTP Bank один з великих вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію, надійний, стабільний, пропонує споживачам сервіси європейської якості.
02. 03. 1998 року засновано, як банк зі 100% іноземним капіталом.
2001 рік - банк увійшов в десятку кращих банків України.
2006 рік - 100 відсотковим власником банку став OTP Bank Plc, лідер угорського банківського ринка, чия ринкова частка в Угорщині становить 25%. Банк перейменовується в OTP Bank.
Крім Угорщини банк присутній ще у восьми країнах ЄС - Словаччина, Болгарія, Румунія, Хорватія, Сербія, Росія і Чорногорія, забезпечуючи потреби майже 12 млн. Клієнтів, які обслуговуються в більше ніж 1500 банківських відділеннях.
                                                             

Beiersdorf

Beiersdorf

ТОВ «Байєрсдорф» входить до групи компаній Beiersdorf AG (головний офіс в Гамбурзі, Німеччина). На протязі вже більше ніж 130 років в розробці своїх продуктів компанія націлена на потреби і бажання покупців, інновації компанії лягли в основу багатьох сучасних косметичних засобів по догляду за шкірою. Компанія отримала всесвітнє визнання завдяки науковим дослідженням, інноваційним продуктам і сталого розвитку брендів. NIVEA налічує понад 100 років історії успішного розвитку і є одним з найбільших брендів в категорії засобів по догляду за шкірою в усьому світі. Є в міжнародному портфоліо компанії та інші успішні марки, такі як Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 і Hansaplast. Дочірня компанія Beiersdorf AG - Tesa SE - є світовим лідером з виробництва самоклеющейся продукції, розробці системних рішень для промисловості, ремонтних та оздоблювальних робіт, а також індивідуальних рішень для покупців. 

 
CMS Cameron McKenna

CMS Cameron McKenna

СMS-cameron-mckenna - це команда в Україні, яка налічує понад 25 юристів, які мають національні і міжнародні кваліфікації, які розуміють український ринок з вимогами і очікуваннями великих організацій і інвесторів. Співробітники компанії постійно отримують високі рейтинги в області природних ресурсів та енергетики, корпоративного права та M & amp; A, банківського, фінансового та комерційного права.
СMS-cameron-mckenna - заснована в 1999 році і є юридичною фірмою, яка надає повний спектр послуг і входить в число десяти кращих юридичних фірм світу за кількістю юристів. Має 56 офісів в 31 країні світу, в яких працюють 2800 юристів. Загальний дохід офісів СMS-cameron-mckenna досяг в 2012 році 837,7 млн. Євро. СMS-cameron-mckenna надає широкий спектр високопрофесійних послуг в 17 секторах і областях сфери корпоративного права, конкуренційного права, комерційного права, вирішення спорів, енергетики, трудових відносин, податків і телекомунікацій, медико - біологічних наук, телекомунікацій, банківської справи та фінансів. Офіси та асоційовані офіси СMS-cameron-mckenna знаходяться в містах Абердін, Алжир, Амстердам, Антверпен, Барселона, Пекін, Белград, Берлін, Братислава, Брістоль, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Касабланка, Кельн, Дрезден, Дубай, Дюссельдорф, Едінбург, Франкфурт, Гамбург, Київ, Лейпциг, Лісабон, Любляна, Лондон, Люксембург, Ліон, Мадрид, Мехіко, Мілан, Москва, Мюнхен, Париж, Прага, Ріо-де-Жанейро, Рим, Сараєво, Севілья, Шанхай, Софія, Страсбург, Штутгарт, Тирана, Утрехт, Відень, Варшава, Загреб і Цюріх.

                                                                                 

Magisters

Magisters

Magisters - велика юридична міжнародна фірма, заснована в Києві в 1997 році, як «Магістр & amp; Партнери ». Фірма з тих пір змінила назву на Magisters і об'єднує понад 100 юристів в Україні, Москві, Астані, Мінську, Лондоні. Компанія консультує держава і приватний сектор по спектру правових питань, надає послуги в області фінансового та банківського права, корпоративного і комерційного права, ринків цінних паперів, міжнародної торгівлі, реструктуризації та податкового права, вирішення спорів та ін.
Адвокатське бюро «Єгоров , Пугинський, Афанасьєв і партнери »і міжнародна юридична фірма Magisters повідомили про об'єднання двох фірм, в результаті якого, об'єднана фірма стане найбільшою юридичною фірмою з унікальними можливостями на міжнародних ринках.

                                                                      

Нафто Газ

Нафто Газ

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» є провідним підприємством паливно - енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України.
«Нафтогаз України» займають ключові позиції в питаннях транзиту і поставок російського газу через територію України.
Компанія «Нафтогаз України» виробляє восьму частину внутрішнього валового продукту України і забезпечує десяту частину всіх надходжень до держ. бюджет країни. Загальна чисельність працюючих на підприємствах компанії складає 175 тис. Чоловік, а це становить близько 1% працездатного населення країни.
Компанія «Нафтогаз України» є вертикально інтегрованою компанією, яка виконує повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, буріння, транспортування і збереження нафти і газу, доставка газу споживачам.
Крім комерційної діяльності, компанія «Нафтогаз України» виконує важливу соціальну роль, забезпечуючи населення, державні установи та комунальних споживачів природним газом за цінами, встановленими державою.

                                                                      

Ukr Debt

Ukr Debt

Ukr Debt - компанія з міжнародними інвестиціями, лідер на ринку проблемної заборгованості України. Компанія заснована в 2007 році і одна з перших в Україні, стала розвивати напрям роботи з проблемною заборгованістю.
Компанія Ukr Debt - лідер за часткою колекторських послуг і активно випускається інноваційним продуктам в погашенні заборгованості. Володіє 70 відсотками українського ринку іпотечної заборгованості на початок 2014 року. Має розмір особистих активів понад 7 млрд. Грн.
Компанія Ukr Debt обслуговує портфелі банків, які входять в ТОП -20 України.
Володіючи широкими можливостями, компанія постійно прагне розвивати свій напрямок на фінансовому ринку, постійно пропонує концептуально нові послуги та продукти.
Натхненні спільною метою, кожен співробітник компанії, будучи частиною, великого цілого, прагне, внеси великий внесок в кінцевий результат. Місія компанії Ukr Debt врегулювання проблеми боргів, стягнення споживчих і комерційних боргів. Позасудові процедури оперативне повернення заборгованості, повернення боргів, економлять кошти і час.
                                                                    

Amaxa, Medicore

Amaxa, Medicore

Амакса Україна спеціалізується на реалізації та маркетингу фармацевтичної продукції на ринку СНД. Продуктовий портфель компанії представлений медикаментами для онкології, неонатології, імунології, неврології, а також широким спектром безрецептурних препаратів.
Місія Компанії Амакса Україна - забезпечувати людей доступом до якісних і інноваційним продуктами, які рятують життя. Компанія співпрацює з великими міжнародними виробниками - флагманами фармацевтичної галузі. Якість препаратів, що випускаються під брендом Компанії Амакса, гарантовано суворої внутрішньої системою контролю і регулярним проходженням зовнішнього незалежного аудиту. Компанія забезпечує надійну доставку оригінальних лікарських засобів від виробника до пацієнта.
Амакса Україна активно розширює асортимент і збільшує свою частку на ринку СНД. Відбір продуктів компанії грунтується на потребах сфери охорони здоров'я і турботу про інтереси пацієнтів. Виробникам фармацевтичних продуктів Компанія Амакса пропонує компетентний аналіз ринку, створення бізнес-планів, реєстрацію і запуск фармацевтичних продуктів в найкоротші терміни з подальшим їх просуванням.
Амакса Україна націлена на зростання і модернізацію для максимально плідної співпраці з партнерами, результатом якого стає підвищення якості життя і збереження здоров'я людей.

                                                             

Baker Tilly Ukraine

Baker Tilly Ukraine

Baker Tilly - незалежна українська компанія, яка працює в сфері аудиту, надає бізнес консультації, незалежні оцінки бухгалтерського та кадрового обліку, одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International
Компанія Baker Tilly - проводить свою діяльність з квітня 1999, відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», прийнятих стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.
Сьогодні компанія Baker Tilly входить в число найбільших аудиторських компаній України. Завдяки високому рівню професіоналізму, компанія співпрацює з клієнтами з клієнтами різних секторів економіки. І більшість клієнтів рік за роком продовжують користуватися послугами компанії.
Компанія Baker Tilly має великий і унікальний досвід в українській практиці надання послуг, впевненості, що входить в
- аудит фінансової звітності, в тому числі, і проекти, які пов'язані з виходом компанії на міжнародні фінансові ринки.
- проекти злиття і поглинання.
- консолідації і трансформації фінансової звітності в міжнародні та американські стандарти обліку.
- роботи з міжнародними фінансовими установами.

                                                             

Delish cafe

Delish cafe

Delish café - це «кафе в кроці від офісу» - one step office café. Щоденне доступне харчування в робочий час.

Стиль кухні - з'єднання гастрономічних традицій різних країн з використанням сезонних українських продуктів.

Формат - відкритий, чесний: їжа «з-під ножа», яка готується прямо при гостя.

Точка відмінності - якісна, різноманітна їжа за доступними цінами.

Меню кафе (сендвічі, супи, салати, десерти, напої) регулярно оновлюється.

Працює доставка обідів в офіс.

                                                         

Diner Patison

Diner Patison

Смарагдовою прикрасою БЦ SP Hall, постає нам ресторан Patison, що розташувався на першому поверсі.

Відкритий простір приміщення, великі світлі вікна, багатометрові стелі, мінімум перегородок і максимум природного світла, - інтер'єр виконаний в кращих традиціях loft, увібравши в себе м'які лінії характеру цього стилю. Поєднуючи в собі практичність досвіду і чуттєвість душі декораторів, він підкуповує своєю витонченістю і простотою, де все опрацьовано з винятковою ретельністю.

Початкова ідея створення loft вже залишилася далеко в минулому, в районі Манхеттена в Нью-Йорку, - зараз це стиль цінителів свободи і оригінальності, який можна побачити в наймодніших районах великих міст. Це стиль життя, дух свободи і творчості, відмова від загальноприйнятих норм і необмежений простір для самовираження. Він поєднує в собі мінімалізм і сучасність, почуття самоти при відсутності затишних куточків і захищеності при наявності простору.

За рахунок м'яких, приглушених відтінків декору, освітлювальних приладів і зелених насаджень, відчувається свіжість і затишок в загальній концепції відкритого простору, а за допомогою розміщення меблів і чудових світильників, візуально виділено декілька зон. Свідомий відхід від суто індустріальних елементів в інтер'єрі, дозволяє відчути близькість мінімалізму і hi-tech, де їх загальні відмінні риси, - ясність і чіткість, підкреслюють відмінний смак і активну життєву позицію цінителів цих стилів.

                                                             

 

{gallery}DinerPatison{/gallery}

MULTIVID

MULTIVID

Компанія ТОВ «Біглобал Дженерал медіа», займається виробництвом і інтеграцією інтерактивних сенсорних систем ТМ «Мультівід». Так само ми розробляємо програмне забезпечення (індивідуального характеру). Координаційно-рекламна система (навігація по всіх можливих площ), інформаційно-рекламна система (розміщення та демонстрація будь-якого рекламного і інформаційного матеріалу), offline вітрина (демонстрація асортименту пропонованого товару або продукції і його подальший продаж), віртуальний деканат (інформування студентів, абітурієнтів про розкладі, вимогах і ін.), віртуальний каталог (для виставок і офісів компаній для демонстрації різного масштабного обладнання) і т.д.

 {edocs}http://sphall.kiev.ua/images/stories/catalog_web.pdf,900,500,link{/edocs}

multivid.net

https://www.youtube.com/channel/UCrbgXjgPLCrploLYshhVcaQ

                                                             

SDL

SDL

Компанія SDL займається розробкою програмного забезпечення і сервісних рішень в сфері перекладів і контент-менеджменту. Більше 1500 організацій, включаючи 42 з 50 найбільших світових брендів, використовують продукти SDL. Серед них такі відомі компанії, як: HP, Lexus, Nokia, KLM, Disney і багато інших. На сьогоднішній день SDL налічує понад 2,700 співробітників в 70 офісах, розташованих в 38 країнах світу. Київський офіс SDL був відкритий в 2008 році і є одним з ключових центрів розробки програмного забезпечення.

                                                             

Solutions House

Solutions House

Рекламне агентство Solutions House - працює на ринку рекламних усулуг з 2010р

Напрями діяльності

Retail audit

Моніторинг, складання баз даних, паспортизація точок, таємний покупець

Consumer Promotion

Розробка концепцій акцій, дизайн POS матеріалів, виробництво подарункового фонду, контроль.

Event заходи

Розробка концепцій, реалізація технічної частини, PR

Консультаційні програми

Кастинг персоналу, навчання, контроль

Digital

Повна розробка сайтів, підтримка в період активності, створення і підтримка груп в соц. мережах

контекстна і банерна реклама.

OTP факторинг

OTP факторинг

ТОВ «ОТП Факторинг Україна» - стрімко зростаюча молода компанія, основною спеціалізацією якої є стягнення простроченої заборгованості клієнтів OTP Bank.

Сьогодні факторингова компанія надає найповніший комплекс юридичних і супутніх їм послуг по стягненню боргів юридичних і фізичних осіб. Географія роботи охоплює всі регіони України. ТОВ «ОТП Факторинг Україна» застосовує всі інструменти зі стягнення боргів, а також супутні їм юридичні послуги: представництво в судах і арбітражних судах, участь у виконавчому провадженні, робота з судовими виконавцями, комплексне правове обслуговування. Зазначена робота здійснюється в суворій відповідності до чинного законодавства України, на високому професійному рівні, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта.

Основна спеціалізація компанії - колекторські послуги - «конвеєрний» збір боргів. Факторингова компанія застосовує інструменти повного циклу - аж до стягнення на стадії виконавчого провадження. Великий обсяг робіт також відбувається на окремих етапах по збору боргів - soft, hard collection і legal стадіях. На сьогодні, крім України, ОТР Group має дочірні факторингові компанії в Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії. ТОВ «ОТП Факторинг Україна», як член ОТР Group, пропонує тільки високоякісні факторингові послуги.

                                                                 

Epam

Epam

Еpam Systems - ІТ компанія, яка здатна запропонувати всім замовникам повний спектр послуг і компетенцій для розробки і розвитку корпоративних ІТ систем. Компанія заснована в 1993 році і вже сьогодні входить до числа найбільших ІТ компаній світу.
Компанія Еpam Systems реалізувала тисячі складних і масштабних рішень для замовників з усього світу і залишається визнаним лідером в таких областях, як розробка, тестування, супровід і підтримка програмного забезпечення і бізнес додатків, інтеграція додатків на базі продуктів SAP, Oracle, IBM , Microsoft, створення нових виділених центрів розробки, центрів тестування, центрів контролю якості програмного забезпечення. Працюють в компанії близько 9800 талановитих програмістів.
Сьогодні при постійно мінливих ринкових умовах стає надійність ключовим критерієм вибору ІТ компанії. Компанія Еpam Systems забезпечує адекватну підтримку динамічно розвивається бізнесу, гарантує стабільність, якість, гнучкість всіх процесів розробки програмного забезпечення та високу кваліфікацію фахівців, які задіяні в проектах.
                                                               

Юридичне бюро

Юридичне бюро

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» - засновано в 1993 році і надає великий спектр юридичних послуг іноземному і національному бізнесу, міжнародних організацій, органів державної влади та фінансових інститутів на всій території СНД, має свої офіси в Україні, Білорусії, Росії і асоційовані офіси в США і Великобританії.
Кваліфіковані фахівці бюро надають юридичні послуги, які включають в себе вирішення спорів в Росії і за кордоном, злиття і поглинання, корпоративне право, проектне фінансування, супровід реструктуризації та банкрутства, антимонопольну практику. Широко застосовуються консультації в галузі управління державним майном і приватизації, екології, банківського права та корпоративних фінансів, енергетики і природних ресурсів, технічного регулювання та промислової безпеки, кримінального права, спортивного права, оподаткування, міжнародної торгівлі та митниці та ін.
Для вирішення завдань клієнтів пропонується комплексний підхід, який поєднує юридичний консалтинг, представлення інтересів клієнтів в органах державної влади, взаємодія з громадськістю та засобами масової інформації.
Всі юристи компанії вважаються визнаними фахівцями різних областях права, є випускниками престижних юридичних вишів, і більшість з них проходили практику в Великобританії і США.