ТОВ «ОТП Факторинг Україна» - стрімко зростаюча молода компанія, основною спеціалізацією якої є стягнення простроченої заборгованості клієнтів OTP Bank.

Сьогодні факторингова компанія надає найповніший комплекс юридичних і супутніх їм послуг по стягненню боргів юридичних і фізичних осіб. Географія роботи охоплює всі регіони України. ТОВ «ОТП Факторинг Україна» застосовує всі інструменти зі стягнення боргів, а також супутні їм юридичні послуги: представництво в судах і арбітражних судах, участь у виконавчому провадженні, робота з судовими виконавцями, комплексне правове обслуговування. Зазначена робота здійснюється в суворій відповідності до чинного законодавства України, на високому професійному рівні, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта.

Основна спеціалізація компанії - колекторські послуги - «конвеєрний» збір боргів. Факторингова компанія застосовує інструменти повного циклу - аж до стягнення на стадії виконавчого провадження. Великий обсяг робіт також відбувається на окремих етапах по збору боргів - soft, hard collection і legal стадіях. На сьогодні, крім України, ОТР Group має дочірні факторингові компанії в Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії. ТОВ «ОТП Факторинг Україна», як член ОТР Group, пропонує тільки високоякісні факторингові послуги.