Еpam Systems - ІТ компанія, яка здатна запропонувати всім замовникам повний спектр послуг і компетенцій для розробки і розвитку корпоративних ІТ систем. Компанія заснована в 1993 році і вже сьогодні входить до числа найбільших ІТ компаній світу.
Компанія Еpam Systems реалізувала тисячі складних і масштабних рішень для замовників з усього світу і залишається визнаним лідером в таких областях, як розробка, тестування, супровід і підтримка програмного забезпечення і бізнес додатків, інтеграція додатків на базі продуктів SAP, Oracle, IBM , Microsoft, створення нових виділених центрів розробки, центрів тестування, центрів контролю якості програмного забезпечення. Працюють в компанії близько 9800 талановитих програмістів.
Сьогодні при постійно мінливих ринкових умовах стає надійність ключовим критерієм вибору ІТ компанії. Компанія Еpam Systems забезпечує адекватну підтримку динамічно розвивається бізнесу, гарантує стабільність, якість, гнучкість всіх процесів розробки програмного забезпечення та високу кваліфікацію фахівців, які задіяні в проектах.