Смарагдовою прикрасою БЦ SP Hall, постає нам ресторан Patison, що розташувався на першому поверсі.

Відкритий простір приміщення, великі світлі вікна, багатометрові стелі, мінімум перегородок і максимум природного світла, - інтер'єр виконаний в кращих традиціях loft, увібравши в себе м'які лінії характеру цього стилю. Поєднуючи в собі практичність досвіду і чуттєвість душі декораторів, він підкуповує своєю витонченістю і простотою, де все опрацьовано з винятковою ретельністю.

Початкова ідея створення loft вже залишилася далеко в минулому, в районі Манхеттена в Нью-Йорку, - зараз це стиль цінителів свободи і оригінальності, який можна побачити в наймодніших районах великих міст. Це стиль життя, дух свободи і творчості, відмова від загальноприйнятих норм і необмежений простір для самовираження. Він поєднує в собі мінімалізм і сучасність, почуття самоти при відсутності затишних куточків і захищеності при наявності простору.

За рахунок м'яких, приглушених відтінків декору, освітлювальних приладів і зелених насаджень, відчувається свіжість і затишок в загальній концепції відкритого простору, а за допомогою розміщення меблів і чудових світильників, візуально виділено декілька зон. Свідомий відхід від суто індустріальних елементів в інтер'єрі, дозволяє відчути близькість мінімалізму і hi-tech, де їх загальні відмінні риси, - ясність і чіткість, підкреслюють відмінний смак і активну життєву позицію цінителів цих стилів.

                                                             

 

View the embedded image gallery online at:
http://sphall.kiev.ua/ua/diner-patison#sigProGalleriaf09f032121
joomlamodniyportal.ru