«Citibank» заснований в 1998 році і входить до міжнародної групи Сітігруп. Надає великий вибір послуг фізичним та юридичним особам. «Citibank» є членом Асоціації українських банків, S.W.I.F.T. База корпоративних клієнтів компанії «Citibank» налічує понад 300 компаній і пропонує інноваційні рішення в традиційних банківських областях, як торгові і валютні операції, розрахунково - касове обслуговування, кредитування та операції з цінними паперами.
«Citibank» надає фізичним і приватним особам можливість взяти кредит, відкрити вклади, оформити кредитну карту або отримати страховку. Всі банківські послуги можна здійснити дистанційно за допомогою онлайн сервісів для роботи з фінансовими, банківськими продуктами. Постійно пропонуються комплексні вигідні продукти.
«Citibank» сьогодні є одним з провідних банків в Україні, в якому працюють тисячі професійних співробітників, понад, ніж в десятці великих міст України. Його вибирають сотні тисяч клієнтів по всій території країни. Мережа банків включає десятки філій і понад 200 банкоматів.