Амакса Україна спеціалізується на реалізації та маркетингу фармацевтичної продукції на ринку СНД. Продуктовий портфель компанії представлений медикаментами для онкології, неонатології, імунології, неврології, а також широким спектром безрецептурних препаратів.
Місія Компанії Амакса Україна - забезпечувати людей доступом до якісних і інноваційним продуктами, які рятують життя. Компанія співпрацює з великими міжнародними виробниками - флагманами фармацевтичної галузі. Якість препаратів, що випускаються під брендом Компанії Амакса, гарантовано суворої внутрішньої системою контролю і регулярним проходженням зовнішнього незалежного аудиту. Компанія забезпечує надійну доставку оригінальних лікарських засобів від виробника до пацієнта.
Амакса Україна активно розширює асортимент і збільшує свою частку на ринку СНД. Відбір продуктів компанії грунтується на потребах сфери охорони здоров'я і турботу про інтереси пацієнтів. Виробникам фармацевтичних продуктів Компанія Амакса пропонує компетентний аналіз ринку, створення бізнес-планів, реєстрацію і запуск фармацевтичних продуктів в найкоротші терміни з подальшим їх просуванням.
Амакса Україна націлена на зростання і модернізацію для максимально плідної співпраці з партнерами, результатом якого стає підвищення якості життя і збереження здоров'я людей.