Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» - засновано в 1993 році і надає великий спектр юридичних послуг іноземному і національному бізнесу, міжнародних організацій, органів державної влади та фінансових інститутів на всій території СНД, має свої офіси в Україні, Білорусії, Росії і асоційовані офіси в США і Великобританії.
Кваліфіковані фахівці бюро надають юридичні послуги, які включають в себе вирішення спорів в Росії і за кордоном, злиття і поглинання, корпоративне право, проектне фінансування, супровід реструктуризації та банкрутства, антимонопольну практику. Широко застосовуються консультації в галузі управління державним майном і приватизації, екології, банківського права та корпоративних фінансів, енергетики і природних ресурсів, технічного регулювання та промислової безпеки, кримінального права, спортивного права, оподаткування, міжнародної торгівлі та митниці та ін.
Для вирішення завдань клієнтів пропонується комплексний підхід, який поєднує юридичний консалтинг, представлення інтересів клієнтів в органах державної влади, взаємодія з громадськістю та засобами масової інформації.
Всі юристи компанії вважаються визнаними фахівцями різних областях права, є випускниками престижних юридичних вишів, і більшість з них проходили практику в Великобританії і США.